ספרי הצלחה - צמיחה אישית
לדף הביתצור קשר

כך הפכתי מכישלון למיליונר... וגם אתה יכול!ניהול עסק, העצמה אישית, מאיר לירז

הנה הסודות, השיטות וקיצורי הדרך שאיפשרו לי להגשים את שאיפותי ומטרותי בחיים ולהגיע לעצמאות כלכלית

- מאת מאיר לירז -


שמי מאיר לירז ואני עשיר! כן, אני יודע שזה נשמע קצת צורם כשמישהו מכריז בצורה כזאת על העושר שלו, אבל אני בכל זאת הייתי מעונין לשתף על זה כאן. אז למה בעצם אני מתכוון כשאני אומר "עשיר"? בעיני המדד לעושר הוא להגיע לעצמאות כלכלית - וזה המקום שבו אני נמצא. זה אומר שאגרתי מספיק הון כספי שמאפשר לי ולמשפחתי לחיות ברווחה כלכלית מבלי שאצטרך לעבוד עוד יום אחד בחיי. עצמאות כלכלית שמאפשרת לי לחיות בכל מקום בעולם שארצה בלי שיהיו לי דאגות פרנסה. למשל, בשעת כתיבת שורות אלה אני מתגורר בקצה השני של כדור הארץ, לחוף אגם יפה הגובל בכרי דשא נרחבים של מגרש גולף סמוך (על איפה אני נמצא ואיך הגעתי לכאן, בהמשך).

אז מה סוד ההצלחה שלי? הכול יפורט בהמשך...

מה עושה אותי מוסמך לתת לך עצות בנושאי הצלחה וצמיחה אישית?

לא תמיד הייתי כזה מצליח ועשיר. גדלתי בטבריה במשפחה צנועת אמצעים. שלא תבינו אותי לא נכון, היו לי הורים מדהימים ואוהבים ובילדות לא היה חסר לי דבר - אבל את חיי האזרחיים אחרי הצבא התחלתי ללא פרוטה (בצבא שרתתי בשריון כמפקד טנק ואף "זכיתי" להשתתף באחת ממלחמות ישראל - מן הקשות שבהן). לאחר סיום הלימודים באוניברסיטה היו לי מטרות ושאיפות שרציתי להגשים אבל לא ידעתי מאיפה מתחילים, וגם לא היכרתי אף אחד שיכל ללמד אותי. אז מה עושים? החלטתי ללמוד מספרים (כן, מספרים), ההיצע בתחום ספרי העצות בעברית היה די מוגבל ולכן עם האנגלית הבסיסית שלי התחלתי לקרוא ספרי הצלחה וצמיחה אישית באנגלית - ככל שקראתי יותר כך גם צברתי יותר ידע (ובדרך גם האנגלית השתפרה) - אז הנה תובנה מס' 1: אפשר ללמוד להצליח מספרים.
 
כשהרגשתי מספיק בטחון עם הידע שרכשתי התחלתי גם לישם את מה שלמדתי מהספרים, וההצלחות לא אחרו להגיע. שלא יהיו לך ספקות, היו בדרך גם כישלונות, ולא מעט - אבל מעולם לא נתתי לכישלון לעצור או להאט אותי. אז הנה תובנה מס' 2 - אין מה לפחד מכישלונות, הם חלק בלתי נפרד, ואפילו חיוני, מההצלחה. בשמיעה ראשונה זה נשמע כמו דבר והיפוכו, אבל בואו נחשוב לרגע, הכישלונות מאפשרים לנו להפיק לקחים וללמוד, הם גורמים לנו להשתפר, כמאמר הקלישאה "מה שלא הורג אותך מחשל אותך".

אחד היתרונות של עצמאות כלכלית הוא האפשרות להגשים חלומות. אחד החלומות שלי היה לעבור להתגורר לתקופה מסוימת בארץ אחרת, וזה מה שהחלטנו לעשות. אנחנו עשינו בחירה קלה והחלטנו לבלות תקופה בארה"ב, אנחנו קוראים לזה במשפחה, ההרפתקאה האמריקאית שלנו. אז יום אחד ארזנו את שני החמודים ושלוש מזוודות והתמקמנו לנו בדרום פלורידה, בעיירה יפיפיה זרועה אגמי מים, עצים ומשטחי דשא לרוב. הילדים לומדים אנגלית וכולנו חוווים את התרבות ואורח החיים האמריקאי, וזה מעניין. כמה זמן עוד נישהה כאן? אין לי מושג, זה מה שיפה במצבנו, אין לנו מגבלות או לחץ להחליט.
 
אז למה אני מספר לך על ההצלחה הכלכלית שלי והכסף שעשיתי? לא, לא בגלל שאני רוצה להתרברב, זה ממש לא הקטע שלי. הסיבה היא אחרת. אחת השאלות הנפוצות שהייתי נשאל בהרצאות שהעברתי ובמיפגשים עם קוראים היה משהו בסגנון: "תגיד מאיר, אתה כותב ספרים על הצלחה, אבל אתה בעצמך מצליח?" ומה שמסתתר מאחורי הניסוח המנומס הוא בעצם, "האם למה שכתוב בספרים שלך יש כיסוי בשטח או שאתה רק מנסה להתעשר כאן מעצם מכירת הספרים?" והתשובה שלי היא שלאמור בספרים יש בהחלט כיסוי, כיסוי משמעותי מאוד, והמצב הכלכלי המשופר שלי משקף את הכיסוי הזה. ולא, לא התעשרתי ממכירת הספרים, התעשרתי מישום הרעיונות והתובנות הכלולים בהם.


לאורך השנים כתבתי ספרים בהם שטחתי את כל הרעיונות והתובנות שעזרו לי להגיע לאן שהגעתי, מה שיש בספרים האלה זה מה שיצר את ההצלחה שלי וזה מה שיכול ליצר גם את ההצלחה שלך. הספרים האלה מוצעים לך עכשיו כאן במחיר מבצע מיוחד - כל עשרת ספרי ההצלחה שלי במחיר כולל של 39 ש"ח בלבד (המחיר הכולל של הספרים כאשר הם נרכשים בנפרד הוא 290 ש"ח).


הספרים המוצגים כאן חושפים את כל השיטות וקיצורי הדרך שעזרו לי להגיע לשגשוג ולהגשמה עצמית. הם גם ילמדו אותך איך לפתח את התכונות האישיות הדרושות להצלחה. אנחנו מדברים כאן על תכונות אישיות כמו חשיבה חיובית, הצבת יעדים וחתירה להגשמתם, היכולת להתמודד עם כשלונות, פיתוח מוטיבציה אישית, יצירתיות, אינטואיציה, דמיון, מנהיגות, השראה, יכולת העצמה עצמית ועוד ועוד. היכולות האישיותיות האלה חיוניות להשגת הצלחה. הבשורה הטובה היא שגם אם לא ניחנת בכל או בחלק מהתכונות האלה אתה יכול לפתח אותן. איך עושים את זה? הכל מפורט בספרים.

אני לא נולדתי עם תכונות או כישורים מיוחדים, אין לי אי. קיו. גבוה במיוחד ובאוניברסיטה הציונים שלי היו ממוצעים. אין לי שום דבר יותר ממה שיש לאדם ממוצע. אז מה סוד ההצלחה שלי? צבירת ידע שאיפשר לי לשפר ולחזק את התכונות האישיותיות הדרושות להצלחה והנחישות לישם את הידע הזה. אז הנה תובנה מס' 3: בעזרת הידע הנכון כל אחד יכול לפתח ולחזק את התכונות האישיות הנדרשות להשגת הצלחה. הטכניקות והרעיונות הכלולים בספרים המוצעים כאן, עבדו עבורי בצורה יוצאת מהכלל ואין שום סיבה שהם לא יעבדו גם עבורך.

הספרים הינם בגירסת ספר אלקטרוני בפורמט הניתן לקריאה במחשב, בטאבלטים ובסמארטפונים, כולל אייפד, אייפון ומכשירי אנדרואיד. עם ביצוע הרכישה באמצעות כרטיס אשראי יישלח קישור להורדת הספרים למחשבך.

אז הנה לפניך הספרים:


הפסיכולוגיה של ההצלחה
הפסיכולוגיה של ההצלחה מדריך מעשי לשכלול היכולת ולהשגת הצלחה והגשמה עצמית (135 עמ')

מדוע יש אנשים אשר מצליחים להגשים את שאיפותיהם ויעדיהם וזוכים בחיים של סיפוק והגשמה בעוד אחרים צועדים מכישלון לכישלון ונידונים לחיים של אכזבות ומפח נפש? ובכלל, מה עושה אדם אחד למצליחן ואדם שני למפסידן? ספר זה נועד לענות על שאלות אלה. יותר מזה, הוא יפרט בפניך שיטות ורעיונות אשר יאפשרו לך למצות את הפוטנציאל שלך. בספר תמצא מה עליך לעשות וכיצד עליך לפעול על מנת להגשים את שאיפותיך ולהגיע להצלחה ולהגשמה עצמית.

לא, אין בספר זה שום דבר חדש או מהפכני. השיטות והרעיונות הכלולים בספר משמשים בסיס להצלחתם של אנשים מצליחים זה שנים רבות, אלה הן שיטות שהוכיחו את עצמן, ובזה כוחן. המידע והכללים בספר זה מבוססים על עקרונות פסיכולוגיים תקפים ומוכרים על ידי אנשי מקצוע. בספר זה "תורגמו" עקרונות אלה לשפת אנוש, כאשר המטרה היא שהספר יהיה לא רק כלי מעשי אלא גם קריא ומעניין.

אנו באים אל העולם מצויידים בכל הכלים הדרושים להשגת מצויינות והצלחה. ההבדל בין מצליחנים למפסידנים טמון בכך שהמצליחנים גילו את הדרך לממש את הפוטנציאל בעוד אשר אצל האחרים הפוטנציאל נותר רדום ובלתי ממומש. כל אחד מאיתנו מצויד בנכס רב ערך, מחשב רב עוצמה אשר כושר המיחשוב והיצירתיות שלו עולה במאות מונים על המחשב האלקטרוני החזק ביותר, נכס זה הינו המוח שלנו. לדעת פסיכולוגים, מרבית בני האדם מנצלים פחות מ- 5% מכושרו של המוח האנושי. המצליחנים הם אלה אשר הצליחו להשתמש בכלים השיכליים והנפשיים שלהם בצורה טובה מאחרים. ספר זה יחשוף בפניך את הדרכים והכללים למיצוי מלוא הפוטנציאל הטמון בך. הוא יתאר בפניך שיטות ורעיונות אשר סייעו לאלפי אנשים, בכל העולם, להשיג את יעדיהם ושאיפותיהם ולזכות בחיים של הגשמה עצמית ושגשוג. בקיצור, ספר זה ילמד אותך להצליח.


העצמה אישית בפעולה
העצמה אישית בפעולה איך להגיע מהיכן שאתה נמצא להיכן שאתה רוצה להיות (160 עמ')

רבים מבקשים להגיע להצלחה ולהגשמה עצמית. הצלחה פירושה למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בך, להשיג את השאיפות שלך, להנות מן התחושה הנפלאה של ההישגיות. ספר זה נועד לעזור לך להשיג זאת.

הספר יפרט בפניך 30 עקרונות ואיכויות המאפינים את המצליחנים, עקרונות של מחשבה ושל התנהגות בריאה אשר יתוו בפניך את הדרך להגשמת שאיפותיך ולמיצוי הפוטנציאל שלך. הרעיונות אותם תמצא בספר זה משלבים תאוריה עם מעשה, הם נועדו להוות מכשיר מעשי אשר יתן בידך את הכלים לקדם את עצמך בכוחות עצמך. תמצא בספר את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להגיע למצוינות אישית.

אנקדוטות וסיפורים לצמיחה אישית

אנקדוטות וסיפורים לצמיחה אישית אנקדוטות וסיפורים שיתנו לך השראה ויעזרו לך להתמקד בדברים החשובים בחיים (190 עמ')

 כבר הנביאים בתנך ידעו את הסוד - אין כמו סיפור או משל ככלי להעברת מסר או הדגשת נקודה.
כמחבר של ספרי הדרכה אני עושה  שימוש תדיר בסיפורים ובאנקדוטות כדי להדגיש ולהדגים טכניקות ורעיונות. גם בהרצאות שאני נושא גיליתי כי אחת הדרכים היעילות ביותר להעביר את המסר ולשמור על עניין הינה באמצעות אנקדוטות וסיפורים. במשך שנים בהן אני עוסק בהתמדה באיסוף אנקדוטות וסיפורים מעניינים הצטבר בידי אוסף של מאות אנקדוטות וסיפורים הנוגעים בשטחים רבים של חיינו. ספר זה מכיל מבחר מן האוסף הזה. מה שהנחה אותי בבחירת האנקדוטות והסיפורים שנכללו בספר הינו לא רק היותם מעניינים אלא גם היותם נושאים מסר. הספר הזה נועד לא רק להיות מעניין ומהנה לקריאה אלא גם ובעיקר ללמד ולתת השראה
.

יש בספר הזה אנקדוטות וסיפורים עצובים ויש מצחיקים, יש כאלה שירגשו אותך ויש כאלה שישאירו אותך אדיש, ספר זה הוא כמו שולחן ערוך, אתה בוחר את המנות שיערבו לחיכך וישביעו אותך.

האנקדוטות והסיפורים הכלולים בספר זה נוגעים בשטחים מגוונים וחשובים של חיינו, בהצלחה ובכישלון, באהבה ובדאגות, בנחישות וכוח התמדה ובקשיים ומיגבלות. הנושאים המרכיבים את תוכן העניינים של ספר זה הם גם התחומים הקובעים כיצד נראים חייך.

אני מקווה שהספר הזה לא רק יהנה אותך אלא גם ייתן לך השראה ויעזור לך להפוך את חייך למאושרים ומספקים יותר.


כוחה של אופטימיות

כוחה של אופטימיות איך לשפר את איכות החיים ולהפיק מעצמך את המיטב באמצעות אופטימיות וגישה חיובית (108 עמ')

 ספר זה יראה לך כיצד לשפר את איכות חייך באמצעות גיוס כוח העומד לרשותו של כל אחד מאתנו - הכוח של חשיבה חיובית ואופטימיות. מחקרים מדעיים אשר נערכו בשנים האחרונות מאשרים את כוחה של החשיבה החיובית והאופטימיות. חשיבה חיובית מחזקת את המערכת החיסונית שלך ומשפרת את הבריאות, עוזרת בשיפור היחסים הבין אישיים שלך, הביצועים בעבודה, השגת ציונים גבוהים יותר במבחנים מכל הסוגים, וקרוב לוודאי שחשיבה חיובית תאריך את תוחלת החיים שלך. מצד שני - נמצא במחקרים קשר בין פסימיות וחשיבה שלילית לבין דיכאון ופגיעה ביכולת הגוף להילחם במחלות.

וכאן נשאלת השאלה - האם אופטימיות וחשיבה חיובית הן תכונות מולדות, תכונות שאנו יורשים בלידתנו או שמא אנשים שהם פסימיים ונוטים לחשיבה שלילית יכולים גם הם לשנות את עורם ולהפוך לאופטימיים, ובכלל מהיכן מגיעה האופטימיות? התשובה לשאלות אלה כפי שהוכחה במחקרים הינה כי אופטימיות וחשיבה חיובית הנן תכונות הניתנות ללמידה. אנשים בעלי חשיבה חיובית אינם בהכרח אלה שנולדו עם תכונות אלה או כאלה שכל חייהם התנהלו על מי מנוחות, אלא אלה הם אנשים שנקטו בצעדים ובפעולות מסוימות כדי לסגל לעצמם התלהבות וגישה חיובית לחיים.

גם אתה וגם את יכולים לבצע מהפך חיובי במסלול החיים שלכם על ידי שינוי בגישה לחיים בדרכים המתוארות בספר זה. 

הספר מונה 12 תכונות אופי המאפיינות את האנשים שניחנו בגישה אופטימית לחיים. תמצא בספר דרכים ורעיונות אשר יעזרו גם לך לעלות על הדרך המובילה לחיים מאושרים ומלאים יותר, חיים של הגשמה עצמית ומילוי הציפיות.

שיהיה בהצלחה

שיהיה בהצלחה עצות, דברי חוכמה וסיפורים שנונים שיתנו לך השראה ויאירו לך את הדרך להצלחה (126 עמ')

הספר הזה הוא גן פורח של רעיונות, דברי חוכמה, סיפורים עם מוסר השכל ואמרות שנונות שנועדו כולם לתת לך השראה ולהצביע בפניך על הדרך המובילה להצלחה. הנכם מוזמנים להיכנס אל גני ולהתבשם בריח הפרחים.


לחלום ולהגשים

לחלום ולהגשים הדרך להשגת מודעות עצמית, שגשוג וצמיחה אישית (185 עמ')

זהו ספר מעשי, הוא עוסק בשימוש בנכס היקר ביותר שלך - המוח (Mind)- ככלי שיעזור לך להצליח בכל תחומי החיים. אותה צורת חשיבה "נכונה" שיכולה לסייע לך במערכות היחסים שלך, תסייע לך גם בהשגת יעדיך הכספיים. אותה חשיבה חיובית שתסייע לך לשמור על בריאותך, גם תגרום לך לאושר. בקיצור, ספר זה בא לומר לך: אתה יכול להצליח בכל החזיתות!
חצי הכוס המלאה

חצי הכוס המלאה סיפורים, קטעי הומור, עצות ורעיונות שיתנו לך השראה ויעזרו לך להצליח בחיים (159 עמ')

הערכה עצמית בריאה ושכנוע עצמי חיובי הם הזרעים הרוחניים לאושר והצלחה. איך גורמים לנביטת זרעים אלו? באמצעות פיתוח גישה חיובית. גישה היא מרכיב ההזנה ההכרחי להשגת שגשוג וצמיחה אישית.

אופטימיות וגישה חיובית הן מרכיב חשוב בהשגת שגשוג אישי. איש חכם אחד התייחס פעם לנושא באומרו: "הפסימיסט רואה את הקושי בכל הזדמנות; האופטימיסט רואה את ההזדמנות בכל קושי". גישה חיובית וחשיבה חיובית פירושן לצפות תמיד לטוב. לדבר ולחשוב תמיד במושגים חיוביים, לשכוח את כישלונות העבר ולחשוב על הצלחות העתיד.

ספר זה יעזור לך לפתח גישה חיובית לחיים. הוא כולל אוסף של קטעי הומור, עצות ורעיונות שיעלו חיוך על שפתיך, יתנו לך השראה ויעזרו לך לראות את חצי הכוס המלאה שבכל מצב. בבחירת הקטעים שנכללו בספר הושם דגש לא רק על היותם מעניינים ומרגשים אלא גם על היותם נושאים מסר. ספר זה נועד לא רק להיות משעשע ומהנה לקריאה אלא גם ובעיקר להראות כיוון ולתת השראה.

רגעים קטנים של השראה

רגעים קטנים של השראה עצות, רעיונות ואמרות שנונות שיתנו לך השראה ויניעו אותך להשגת המטרות והשאיפות שלך (126 עמ')

המחשבות והרעיונות הנקלטים במוחנו יום יום הם הבסיס להצלחות, או לכישלונות שלנו. עלינו להיות מודעים למה שנקלט במוחנו. עלינו להיות דרוכים תמיד כדי להבטיח שמה שנכנס לראשנו יוביל אותנו לחיים אליהם אנו שואפים.

לעיתים אנו נלהבים או מונעים על ידי משהו שאנו רואים או שומעים באופן מקרי, רק כדי להיווכח שההתלהבות שלנו פוחתת ונעלמת עם הזמן. לכן, חשוב להזין את מוחנו באופן תמידי באותם חומרים שגורמים לנו להיות חיוביים ונלהבים.

ספר זה כולל אוסף מגוון של עשרות רעיונות, אנקדוטות, קטעים שנונים וציטטות ולכולם מטרה אחת לתת לך השראה לקראת השגת מה שאתה שואף לו בחייך. ספר זה מדגיש את האיכויות החיוביות של חיינו: השאיפה להצליח... לצמוח לחפש את האמת והיופי.

הרעיונות, הקטעים והציטטות הכלולים בספר זה יניעו אותך לקום ולפעול להשגת יעדי ההצלחה שלך ויזכירו לך לחיות כל יום במלואו. להתחיל ולסיים את היום בקריאת קטעים מן הספר הזה היא דרך נהדרת לקבל אנרגיה חדשה ולהתגונן כנגד השפעת המסרים השליליים אליהם אנו נחשפים יום יום.


101 תובנות להגשמה עצמית
101 תובנות לצמיחה אישית עצות, רעיונות וכללים רוחניים להשגת אושר וסיפוק בחיים (69 עמ')  

המסע לקראת הגשמה עצמית הוא הרפתקה מרגשת, אתגר, ותרגול רוחני חיוני. השאיפה להשיג אושר וסיפוק בחיים נעשית דחופה יותר בזמנים קשים בחייך. אך נראה שהיא חיונית אפילו יותר בזמנים טובים.
מה דרוש כדי להגיע להגשמה עצמית? ראשית צריך להגיע למודעות עצמית, היכולת להתבונן אל עצמך מנקודת מבט חיצונית. כאשר אנו מדברים על מודעות עצמית והגשמה עצמית כמה מילים עולות לפני השטח, מילים כמו: עומק, משמעות, אהבה, ערך, דמיון. אנו מזהים הגשמה עצמית על ידי איכות ההתנסויות שלנו.

לאורך ההיסטוריה, מורים רוחניים מאסכולות שונות, ממזרח וממערב, לימדו אותנו שיש כיוון מסוים שבו עלינו ללכת כדי להגיע להגשמה עצמית. ספר זה נכתב על ידי בהשפעת המורים הרוחניים הגדולים, מבודהה ועד גנדי, מחכמי הזן והטאו ועד לחכמי תורת הקבלה. הוא כולל 101 תובנות: מקומות להיות בהם, גישות שיש לאמץ, נקודות מבט, פעולות שיש לנקוט.

הנכם מוזמנים לחקור את התובנות האלה ולאמץ אל חייכם את אלה מהן שתמצאו לנכון. תקוותי היא שהם יהיו לכם בני לוויה ועוזרים נאמנים במסע האישי שלכם להגשמה עצמית.

איך לשפר את יעילותך האישית
איך לשפר את יעילותך האישית מבחר רעיונות מעשיים, עצות וטיפים להצלחה בעבודה (160 עמ')  

אחת הבעיות המטרידה אנשים מצליחים רבים היא כיצד לבצע את העבודה בצורה יעילה ואפקטיבית יותר. מה אפשר לעשות בעניין זה? כדי לבצע את המשימות שלך טוב יותר ובפחות זמן אתה חייב לשפר את יעילותך האישית. מדריך זה נועד לעזור לך בכך.

המדריך כולל למעלה מתשע מאות רעיונות מעשיים, עצות וטיפים אשר נועדו לעזור לך לשפר את היעילות והאפקטיביות שלך בכל הפעילויות הניהוליות והעסקיות שלך. להמחשת הרעיונות מובאים אנקדוטות וסיפורי הצלחה ההופכים את קריאת המדריך למהנה ביותר.

תמצא במדריך רעיונות מועילים בתחומים כמו: הצבת יעדים, קביעת קדימויות, טיפול במשברים, קבלת החלטות, האצלת סמכויות, טיפול בהפרעות, ניהול אנשים, ניהול ישיבות, שיפור הזיכרון, ארגון עצמי, עבודת ניירת, ייעול הפעילויות שלך, התגברות על נטייה להשהות ולדחות דברים, התמודדות עם כישלונות, איך לתכנן, הימנעות משגיאות וטעויות, ניהול משימות, פיתוח עצמי, התמודדות עם מתח בעבודה, ועוד ועוד.

מה עומד מאחורי המחיר הנמוך של הספרים

חבילת הספרים מוצעת לך כאן במחיר של 39 ש"ח בלבד, זאת לעומת המחיר הקטלוגי של אותם ספרים כאשר הם נקנים בנפרד של 290 ש"ח. אז למה המחיר הנמוך? אני מאמין בנתינה. אני מאמין שככל שאדם נותן יותר, מבלי לעשות חשבונות תמורה לכל דבר, כך הוא יקבל יותר. המחיר הנמוך שקבעתי לספרים כאן הוא חלק מהנתינה שלי. הידע הכלול בספרים הביא לי הרבה טוב ואני מעונין להעביר את הידע הזה הלאה לכמה שיותר אנשים. המחיר הנמוך שקבעתי יאפשר את הפצת הידע והתועלת שבו לאנשים רבים. כאן ודאי עולה בראשך השאלה: אז למה בעצם לא לתת את הספרים בחינם? שתי סיבות לכך. ראשית, כעקרון אני שואף שכל פרויקט שאני מעורב בו, גם אם שלא למטרות רווח, יכסה את ההוצאות של עצמו. הסיבה השניה והעיקרית נוגעת בנקודה מעניינת הקשורה לטבע האדם. מסתבר שכשמישהו מקבל משהו בחינם יש לו נטיה להקל בערך הדבר ולהיות פחות מחויב לו. הנה סיפור (אמיתי) שממחיש את הנקודה הזו. מכר שלי החליט יום אחד להחליף את המקרר הישן שבביתו באחד חדש. המקרר הישן היה תקין לחלוטין והמכר שלי הוציא אותו החוצה למדרכה שליד ביתו בהנחה שמישהו שזקוק למקרר יקח אותו. עבר יום, עברו יומיים, עבר שבוע, והמקרר הישן עדיין על המדרכה. בשלב זה המכר שלי הצמיד למקרר פתק בזו הלשון: "מקרר למכירה - 100 ש"ח". למחרת המקרר נעלם מהמדרכה!
 
אני חושב שכדי להפיק את מירב התועלת מהספרים עליך לגלות מידה מסוימת של מחויבות לרעיונות ולתובנות שבהם. קביעת מחיר לחבילת הספרים, ולו גם נמוך, מבטיח שתפיק מהם את מלוא התועלת. אגב, אם אתה בעל אתר אינטרנט ויש לך ענין לכלול תכנים מן הספרים באתר שלך, כתוב לי לכתובת: meirliraz(at)gmail.com ואשלח לך את הספר בו אתה מעונין בחינם.
 

קח את הספרים לניסיון למשך 60 יום

אני מאמין שמגיעה לך תמורה מלאה לכספך ואיני רוצה או רשאי לקבל את כספך אלא אם תרגיש שהספרים אכן יביאו לך תועלת אמיתית, כפי שאני מאמין שיקרה. לכן, מיום רכישת הספרים קח לך 60 יום בהם תוכל לעיין בהם ולבדוק את העצות והרעיונות הכלולים בהם. אם תחליט, מכל סיבה שהיא וללא צורך בהסברים, שהספרים אינם מתאימים לך, פשוט הודע לי במייל על ביטול הרכישה ואני אזכה אותך במלוא הסכום ששילמת.
בברכה                        
מאיר לירז                   

נ.ב. כפי שצוין, הספרים הינם בגרסת ספר אלקטרוני בפורמט הניתן לקריאה במחשב, בטאבלטים ובסמארטפונים, כולל אייפד, אייפון ומכשירי אנדרואיד. להזמנת חבילת הספרים באמצעות כרטיס אשראי פשוט לחץ על הכפתור שלמטה ואשלח לך את הספרים במייל.


Copyright © by Meir Liraz. All rights reserved