ספרי ניהול עסק, ספרי צמיחה אישית

ספרי ניהול ועסקים

הספרים המוצעים כאן הינם בגירסת ספר אלקטרוני בפורמט הניתן לקריאה במחשב, בטאבלטים ובסמארטפונים. עם ביצוע הרכישה באמצעות כרטיס אשראי יישלח קישור להורדת הספרים למחשבכם.
המדריך השלם לניהול עסק עצמאי | 381 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 39 ש"ח 
המדריך השלם לניהול עסק עצמאיבין אם אתה בעל עסק מנוסה או עומד בפני הקמת עסק חדש, המדריך יתברר כאחת ההשקעות המשתלמות ביותר שלך. "המדריך השלם לניהול עסק עצמאי" הינו ספר עב כרס גדוש בעשרות טכניקות, רעיונות וטיפים. הספר כולל מידע מעשי וכתוב בשפה פשוטה ובהירה. תמצא בו עצות ופתרונות לכל בעיה כמעט בה תתקל בעת הקמה וניהול של עסק, זה כמו שיש לך יועץ עסקי צמוד 24 שעות ביממה. הספר ישלם את עצמו כבר בפעם הראשונה שתשתמש בו, והוא יחסוך לך הרבה מאוד שגיאות יקרות לכל אורך הדרך. (...פרטים נוספים)
אומנות ההנהגה וההשפעה על אנשים | 224 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
אומנות ההנהגה וההשפעה על אנשיםבספר תלמד כיצד להקרין מנהיגות וכוח מבלי להוציא מילה, תלמד איך להניע אנשים, איך לפתח בטחון עצמי, איך לגרום לאנשים לבצע את הוראותיך כרוחן וכלשונן, איך לתקן שגיאות של הזולת מבלי לגרום להתמרמרות, איך לבנות צבא של מונהגים נאמנים, איך לגרום לאנשיך ללכת אחריך "באש ובמים", איך לשכנע אנשים לקבל את נקודת ההשקפה שלך, איך להתמודד עם התפרצויות וכעסים של אנשים, ועוד ועוד.  (...פרטים נוספים) 

איך להצליח בניהול משא ומתן
איך להצליח בניהול משא ומתן | 160 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
כל מנהל וכל איש עסקים חייב להיות מיומן בניהול משא ומתן. מדוע? כי הצלחתו של המנהל תלויה לעיתים קרובות ביכולתו להשיג תוצאות טובות יותר במשא ומתן. הרעיונות והשיטות הכלולים במדריך זה גובשו על ידי מנהלים מצליחים ומומחים לניהול משא ומתן והם נועדו לעזור לך להשיג את התוצאות הטובות ביותר בכל סוג של משא ומתן.  (...פרטים נוספים)
להצליח בתפקיד ניהולי  | 191 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
להצליח בתפקיד ניהוליכל בעל תפקיד ניהולי, החל מן המנהל הזוטר וכלה במנכ"ל הארגון, צריך להתמודד יום יום עם מיגוון רחב של משימות ומטלות. אם אתה שואף להצליח בתפקיד ניהולי אינך יכול להסתפק בכישורי הניהול הטבעיים שלך, אתה חייב לרכוש ידע אשר יעזור לך להתמודד עם המורכבות והגיוון של תפקידי המנהל. מדריך זה כולל שיטות ורעיונות אשר יעזרו לך לשפר את כישורי הניהול שלך ולהפיק יותר מעצמך ומאנשיך, זהו מכשיר חיוני לכל מי ששואף להתקדם ולהצליח בקריירה ניהולית. (...פרטים נוספים)

יעילות אישית בפעולה
איך לשפר את יעילותך האישית | 160 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח

אחת הבעיות המטרידה אנשים מצליחים רבים היא כיצד לבצע את העבודה בצורה יעילה ואפקטיבית יותר. מה אפשר לעשות בעניין זה? כדי לבצע את המשימות שלך טוב יותר ובפחות זמן אתה חייב לשפר את יעילותך האישית. מדריך זה נועד לעזור לך בכך. המדריך כולל למעלה מתשע מאות רעיונות מעשיים, עצות וטיפים אשר נועדו לעזור לך לשפר את היעילות והאפקטיביות שלך בכל הפעילויות הניהוליות והעסקיות שלך.  (...פרטים נוספים)

אומנות המכירה והשכנוע
אומנות המכירה והשכנוע | 160 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
יותר יותר מוצרים ושירותים מתחרים על כיסו של הצרכן. פעמים רבות כישורי המכירה של מנהלי העסק ואנשי המכירות שלו הם שיקבעו אם העסק יצליח להתמודד בשוק בהצלחה או שמא יאלץ לפנות את הבמה לטובים ממנו. מדריך זה נועד לעזור לך לשפר את כישורי המכירה והשכנוע שלך. בין אם אתה איש מכירות או מנהל, הוא יסייע לך לסגור יותר מכירות ויותר עסקאות. (...פרטים נוספים)
דיבור בפני קהל | 123 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
דיבור בפני קהלאם אתה שואף להשפיע על אנשים, אם אתה שואף להנהיג אנשים, אתה חייב לדעת כיצד לדבר בפני קהל. יש לך פחד קהל? כושר הביטוי שלך אינו טוב? דברים אלה אינם צריכים להפריע לך להפוך לנואם טוב. מדוע? מפני שהכושר לדבר בפני קהל הינו כושר הניתן ללמידה. בין אם אתה צריך לנאום בפני קהל של 300 איש בוועידה חשובה או בפני קבוצה של 20 איש במסגרת ישיבת צוות פנימית בארגונך, מדריך זה יפרט בפניך כל מה שאתה צריך לדעת כדי להעביר את המסר שלך ביעילות ובצורה מרשימה.  (...פרטים נוספים)
איך לנהל את זמנך ביעילות | 208 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
איך לנהל את סמנך ביעילותרבים מאתנו חשים שהזמן חולף כל כך מהר ואנו פשוט איננו מספיקים להשיג את יעדינו ושאיפותינו. ספר זה יכול לשנות כל זאת. הוא ישרטט בפניך שיטה ואמצעים לנהל את זמנך ואת כל מה שאתה עושה או חייב לעשות. הוא ייתן לך את העקרונות והדרכים אשר יזרזו כל פרויקט וכל מטלה, הוא יעזור לך להשיג את מה שאתה שואף לו יותר מהר, ובקלות רבה יותר.  (...פרטים נוספים)
איך להאציל סמכויות ולהטיל משימותעמ' 224 |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
איך להאציל סמכויות ולהטיל משימותהאצלה יעילה מאפשרת לך להשתחרר ממשימות שגרתיות ופחות קריטיות, אתה מתפנה לבצע עבודה חשובה יותר ויכולת הניהול שלך משתפרת. הספר מכסה בין היתר, את הנושאים הבאים: האצלת סמכויות ככלי ניהול חיוני, ניהול משופר באמצעות האצלת סמכויות יעילה, איך להחליט איזה סמכויות להאציל לאחרים, טכניקות ורעיונות להאצלת סמכויות יעילה, כשולים ומוקשים נפוצים בהאצלה וכיצד להתגבר עליהם, ועוד.(...פרטים נוספים)
המנהל כמנהיג | 184 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
המנהל כמנהיגמנהיגות בניהול פירושה להפיק את המרב מן הכפופים לך. מנהיגות אינה דבר שבא לך באופן אוטומטי רק מפני שקיבלת סמכות להורות לאנשים אחרים מה לעשות. מנהיגות תלויה במונהגים, אם אנשים אינם נענים למנהיג מרצון - אם צריך כל הזמן להכריח אותם לעשות דברים - אותו מנהל אינו מנהיג. כישורי מנהיגות הנם דבר הניתן ללמידה. מדריך זה יפרט בפניך את הכללים והרעיונות אשר יאפשרו לך לשפר את כישורי המנהיגות שלך ולהפוך את עצמך למנהיג המוביל את אנשיו להישגים והצלחות. (...פרטים נוספים)
אומנות המיקוח העיסקי | 159 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
אומנות המיקוח העסקימיקוח עסקי הינו הליך מורכב שבו למיומנות הצדדים השפעה רבה על התוצאות. אם אתה שואף להצליח בניהול ובעסקים אתה חייב ללמוד את אומנות ניהול המו"מ. מדוע? מפני שעולם העסקים הוא עולם של קשירת עסקאות וביסודה של כל עסקה עומד הליך של משא ומתן. מדריך זה נועד לעזור לך לשפר את כישורי המשא ומתן שלך ולהפוך אותך למתמקח מיומן, תמצא בו שיטות ורעיונות לניהול מיקוח אשר יעזרו לך להשיג תוצאות טובות בכל סוג של משא ומתן עיסקי.   (...פרטים נוספים)
איך לבנות מערכת שיווק יעילה | 160 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
איך לבנות מערכת שיווק יעילההשיווק הוא תחום האחראי במידה רבה לכישלונות ולהצלחות של עסקים רבים, עסקים רבים היו יכולים להגדיל את היקף המכירות שלהם ואת רווחיהם בעזרת כמה שינויים במערכת השיווק, שינויים שלפעמים אינם דורשים אפילו תוספת תקציב
רק שינוי בגישה. מדריך זה נועד לעזור לך לבנות מערכת שיווק יעילה או לשפר בצורה משמעותית את ביצועי מערכת השיווק הנוכחית שלך.   (...פרטים נוספים)
הקוף שניצח את מומחי ההשקעות | 117 עמ' |  מחיר ספר אלקטרוני: 39אלקטרוני: 39אלקטרוני: 39 ש"ח
הקוף שניצח את מומחי ההשקעותי
בספר זה תגלה מה באמת עובד ומה אינו אלא בבחינת "עבודה בעיניים". תלמד אסטרטגיות השקעה בשוק ההון שתאפשרנה לך להשיג, בצורה פשוטה וקלה ליישום, תשואות גבוהות יותר ממה שמשיגים רוב מקצועני שוק ההון, קרנות הנאמנות ומנהלי התיקים. הטכניקות שיפורטו אינן פרי המצאה אישית שלי ואף אינן בבחינת "נוסחת קסמים" של איזשהו גורו השקעות אופנתי. כל השיטות והאסטרטגיות בספר מבוססות על מחקרים אקדמיים שבוצעו על ידי כלכלנים בעלי שם ביניהם כאלה שקיבלו את פרס נובל לכלכלה על מימצאיהם בתחום. (...פרטים נוספים)


כל הזכויות שמורות © מאיר לירז