ספרי ניהול עסק, ספרי צמיחה אישית

אומנות המכירה והשכנוע
מדריך מעשי לשיפור כישורי המכירה שלך


126 עמ' | מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
אומנות המכירה והשכנועכיום, יותר מאי פעם, כישורי מכירה ושכנוע הנם מיומנות חיונית להצלחה בעסקים. עולם העסקים של היום הינו תחרותי ומתוחכם. יותר ויותר מוצרים ושירותים מתחרים על כיסו של הצרכן. פעמים רבות כישורי המכירה של מנהלי העסק ואנשי המכירות שלו הם שיקבעו אם העסק יצליח להתמודד בשוק בהצלחה או שמא יאלץ לפנות את הבמה לטובים ממנו. מדריך זה נועד לעזור לך לשפר את כישורי המכירה והשכנוע שלך. בין אם אתה איש מכירות או מנהל, הוא יסייע לך לסגור יותר מכירות ויותר עסקאות. ייחודו של מדריך זה הינו בכך שהוא מחבר את כללי המשא ומתן עם כללי המכירה והשכנוע לכדי מערכת טכניקות ורעיונות אחת הנותנת בידך את הכלים להתמודד ולהצליח בכל מפגש של משא ומתן מכירתי.

בספר זה תלמד: איך להתמודד עם תכסיסי משא ומתן של קונים * איך לשפר את מידת ההצלחה שלך במכירות * שיטות ורעיונות חדשניים במכירה ובמשא ומתן * שגיאות נפוצות שעושים אנשי מכירות וכיצד להימנע מהן * איך לתכנן את תהליך המכירה * איך לבצע הצגת מוצר בצורה משכנעת * איך להתמודד עם התנגדויות במהלך המכירה * איך לסגור את המכירה בצורה מוצלחת * כל זה ועוד הרבה הרבה יותר
.

קח את הספר לניסיון למשך 60 יום
אני מאמין שמגיעה לך תמורה מלאה לכספך ואיני רוצה לקבל את כספך אלא אם תרגיש שהספר אכן יביא לך תועלת אמיתית, כפי שאני מאמין שיקרה. לכן, מיום רכישת הספר קח לך 60 יום בהם תוכל לעיין בו ולבדוק את העצות והרעיונות הכלולים בו. אם תחליט, מכל סיבה שהיא וללא צורך בהסברים, שהספר אינו מתאם לך, פשוט הודע לנו במייל על ביטול הרכישה ואנו נזכה אותך במלוא הסכום ששילמת.

כל הזכויות שמורות © מאיר לירז