ספרי ניהול עסק, ספרי צמיחה אישית

להצליח בתפקיד ניהולי
טכניקות ורעיונות להשגת הצלחה בתפקיד ניהולי 

160 עמ' | מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
להצליח בתפקיד ניהולי
כל בעל תפקיד ניהולי, החל מן המנהל הזוטר וכלה במנכ"ל הארגון, צריך להתמודד יום יום עם מיגוון רחב של משימות ומטלות. אם אתה שואף להצליח בתפקיד ניהולי אינך יכול להסתפק בכישורי הניהול הטבעיים שלך, אתה חייב לרכוש ידע אשר יעזור לך להתמודד עם המורכבות והגיוון של תפקידי המנהל. מדריך זה כולל שיטות ורעיונות אשר יעזרו לך לשפר את כישורי הניהול שלך ולהפיק יותר מעצמך ומאנשיך, זהו מכשיר חיוני לכל מי ששואף להתקדם ולהצליח בקריירה ניהולית.

בספר זה תלמד, בין היתר: מה משפיע על בחירתו של אדם למשרה ניהולית * איך להתאקלם בתפקיד ניהולי חדש * איך לבנות בטחון ואמון בקרב הכפופים לך * איך לגבש מערכת יחסים פוריה עם הממונים עליך ועם הכפופים לך * שגיאות נפוצות המבוצעות על ידי מנהלים רבים וכיצד להימנע מהן * איך לשפר את הפריון בקרב עובדיך * איך לגבש צוות עובדים יעיל * איך להתמודד עם בעיות משמעת * "סודות מן החדר" של מנהלים מצליחים * איך לבחור ולהדריך עובד חדש * איך להתמודד עם ההכרח לפטר עובד * איך לתקשר בכתב * איך לבצע הערכת ביצועי עובד וכיצד לנהל נושאי שכר ותגמול * איך להניע עובדים * שיטות ורעיונות חדשניים בניהול * איך להיות מאזין טוב יותר * איך לתכנן את הקריירה הניהולית שלך * איך לארגן את זמנך ואת משימותיך * איך לדבר בפני קבוצה * איך להצליח בקבלת החלטות.

קח את הספר לניסיון למשך 60 יום
אני מאמין שמגיעה לך תמורה מלאה לכספך ואיני רוצה לקבל את כספך אלא אם תרגיש שהספר אכן יביא לך תועלת אמיתית, כפי שאני מאמין שיקרה. לכן, מיום רכישת הספר קח לך 60 יום בהם תוכל לעיין בו ולבדוק את העצות והרעיונות הכלולים בו. אם תחליט, מכל סיבה שהיא וללא צורך בהסברים, שהספר אינו מתאם לך, פשוט הודע לנו במייל על ביטול הרכישה ואנו נזכה אותך במלוא הסכום ששילמת.


כל הזכויות שמורות © מאיר לירז