ספרי ניהול עסק, ספרי צמיחה אישית

אומנות המיקוח העיסקי
מדריך מעשי לשיפור המיומנות והשגת הצלחה במיקוח העיסקי


159 עמ' | מחיר ספר אלקטרוני: 29 ש"ח
איך להצליח בניהול משא ומתן

מיקוח עסקי הינו הליך מורכב שבו למיומנות הצדדים השפעה רבה על התוצאות. אם אתה שואף להצליח בניהול ובעסקים אתה חייב ללמוד את אומנות ניהול המו"מ. מדוע? מפנחי שעולם העסקים הוא עולם של קשירת עסקאות וביסודה של כל עסקה עומד הליך של משא ומתן. מדריך זה נועד לעזור לך לשפר את כישורי המשא ומתן שלך ולהפוך אותך למתמקח מיומן, תמצא בו שיטות ורעיונות לניהול מיקוח אשר יעזרו לך להשיג תוצאות טובות בכל סוג של משא ומתן עיסקי. המדריך נכתב תוך דגש על הצד המעשי, תמצא בו רעיונות וטיפים המומחשים בדוגמאות ובאנקדוטות אשר יעזרו לך ללמוד את השיטות ולאמץ אותן בסיטואציות המיקוח אליהן תיקלע בתחום שלך. 

במדריך תגלה: כיצד מתחלקים יחסי הכוחות בין הצדדים למשא ומתן * מהם עשרת כללי היסוד להצלחה במיקוח עיסקי * איך לתכנן ולהתכונן לקראת משא ומתן * איך ליצור אמון ולהגיב על גישות שונות במיקוח * איך לזהות ולנצל את קלפי המיקוח שבידך * איך לעצב את פרטי העסקה נשוא המו"מ * איך להציג את ההצעה שלך בצורה המשכנעת ביותר * איך להתמודד עם התנגדויות ולחצים במיקוח * איך להתמודד עם שאלת המחיר * איך לעשות שימוש טקטי בהעלאת דרישות ובעשיית ויתורים * איך להתמודד עם סכסוכים ועימותים המתעוררים בזמן מיקוח * איך להביא את העסקה לידי סגירה מוצלחת.

קח את הספר לניסיון למשך 60 יום
אני מאמין שמגיעה לך תמורה מלאה לכספך ואיני רוצה לקבל את כספך אלא אם תרגיש שהספר אכן יביא לך תועלת אמיתית, כפי שאני מאמין שיקרה. לכן, מיום רכישת הספר קח לך 60 יום בהם תוכל לעיין בו ולבדוק את העצות והרעיונות הכלולים בו. אם תחליט, מכל סיבה שהיא וללא צורך בהסברים, שהספר אינו מתאם לך, פשוט הודע לנו במייל על ביטול הרכישה ואנו נזכה אותך במלוא הסכום ששילמת.

כל הזכויות שמורות © מאיר לירז