ספרי ניהול עסק, ספרי צמיחה אישית

הסברים לקריאת הספרים האלקטרוניים של מאיר לירז  

כל ספר מסופק בשתי גרסאות. גירסה אחת, קובץ עם סיומת PDF, לקריאה במחשב אישי (ווינדואס ומק). קובץ שני עם סיומת EPUB לקריאה בטאבלטים וסמארטפונים.

קריאה במחשב אישי

יש להוריד ולשמור את קבצי ה PDF בתיקיה במחשב. הקלקה כפולה על שם הקובץ תפתח את הספר לקריאה. נדרש שתוכנת Adobe Reader תהיה מותקנת במחשב. רוב הסיכויים שהתוכנה כבר מותקנת אצלך, במידה ולא, תוכל להוריד ולהתקין את התוכנה בחינם בכתובת זו: אדובי.

קריאה באייפד, אייפון ואייפוד (מכשירי אפל)

תחילה יש לוודא שהאפליקציה לקריאת ספרים אלקטרוניים של אפל, iBooks, קיימת אצלך במכשיר, במידה ולא יש להורידה (בחינם) מחנות האפליקציות של אפל.

יש להקליד את כתובות האינטרנט של הספרים שקיבלת מאיתנו (עם הסיומת EPUB) בדפדפן שבמכשיר (ספארי), הדפדפן יזהה שמדובר בספר אלקטרוני ויפתח חלון בו יוצע לך לפתוח את הספר באמצעות אפליקצית הקריאה, אשר את ההצעה והספר יטען לתוך האפליקציה.

לקריאת הספרים, פתח את iBooks ובחר את הספר שברצונך לקרוא. הקשה על צד ימין של המסך מדפדפת את הספר קדימה. הקשה על צד שמאל של המסך מדפדפת את הספר לאחור. בצד שמאל למעלה מוצג תפריט המאפשר קפיצה לדף תוכן העניינים של הספר.

טיפ: הדבק את רשימת כתובות האינטרנט של כל הספרים עם סיומת איפאב בהודעת מייל ושלח את ההודעה לעצמך (או פתח את הודעת המייל עם כתובות הספרים שקיבלת מאיתנו בטאבלט/סמארטפון). עם קבלת ההודעה בתוך הטאבלט/סמארטפון. פתח את ההודעה ולחץ על כל אחד מהקישורים. הלחיצה תפתח את הדפדפן ותתקבל ההצעה להטענת הספר בקורא הספרים כנ"ל. מישלוח המייל וקבלתו בתוך המכשיר יחסוך את הצורך להקליד את הכתובת של כל ספר בדפדפן.

קריאה בטאבלטים וסמארטפונים עם מערכת אנדרואיד (סמסונג וכו')

הקריאה מתבצעת באמצעות האפליקציה Overdrive Media Console אותה ניתן להוריד בחינם מחנות האפליקציות של גוגל (Google Play).

בשלב הבא יש להקליד את כתובות האינטרנט של הספרים שקיבלת מאיתנו  (עם הסיומת EPUB) בדפדפן שבמכשיר, הדפדפן יזהה שמדובר בספר אלקטרוני ויתחיל להוריד את הקובץ אל המכשיר.

עם סיום ההורדה יש ללחוץ על שם הקובץ ברשימת ההודעות של המכשיר (קובץ עם סיומת EPUB).

אפשרות נוספת: לאתר את הקובץ בתיקית Download וללחוץ עליו. עם הלחיצה יפתח חלון בחירת יישומים.


יש לבחור בישום: Overdrive Media Console. לאחר הבחירה היישום ייפתח ויציג  את רשימת הספרים, בחר בספר שברצונך לקרוא. בשלב זה יופיע מסך עם הסבר על השימוש באפליקציה, לחץ CLOSE לסגירת מסך ההסברים - ואז יופיע הספר לקריאה.
הקשה על צד ימין של המסך מדפדפת את הספר קדימה. הקשה על צד שמאל של המסך מדפדפת את הספר לאחור. לחיצה במרכז העמוד יציג את מיקומך בספר.

קריאה במכשירים נוספים

פורמט EPUB הוא פורמט אוניברסלי הנתמך על ידי מספר רב של מכשירים. הנה חלק מהם:

קורא הספרים eVrit של סטימצקי וידיעות אחרונות.

PAGEone

PocketBook e-Reader (דגמים 301, 302, 360)

גוגל נקסוס 7 - יש להוריד ולהשתמש בתוכנת הקריאה החינמית: Moon+Reader


במידה ודגם המכשיר שלך אינו מופיע כאן ברר עם הספק לגבי תמיכה בקבצים בפורמט
EPUB.
.
כל הזכויות שמורות © מאיר לירז