ת

ספרי הצלחה וצמיחה אישית | ספרי ניהול ועסקים

 

חומר למחשבה
עצות, רעיונות ואמרות שנונות שיתנו לך השראה
  ויניעו  אותך להשגת המטרות והשאיפות שלך

לאורך כל חיינו אנו נמצאים במסע חיפוש. אנו מחפשים את מפתחות הפלא שיפתחו בפנינו את דלתות ההצלחה. המפתחות האלה שונים מאדם לאדם.

אחדים מזהים הצלחה עם כסף ובעלות על דברים חומריים. אחדים מוצאים את ההצלחה במסגרת חיי המשפחה, אחרים מודדים את ההצלחה בפיתוח קריירה מספקת. מה לגביך? איך אתה מודד הצלחה? היכן אתה מרכז את חיפושיך? מהו היעד הסופי שלך?

כאשר התחלתי לאסוף את החומר לספר הזה, מיקדתי את עצמי אל זירת ההצלחה. לא משנה לאן נדדו מחשבותיי הן תמיד חזרו לרעיון אחד, והרעיון הזה עומד בבסיסם של כל הרעיונות, הקטעים והציטטות שבספר זה.

הרעיון הזה הוא כל כך חזק ועם זאת כל כך ברור שרבים אינם תופסים את חשיבותו. חוסר ההבנה של רעיון זה עומד בבסיס מרבית הכישלונות האישיים בחיים. מהו הרעיון שמשפיע כל כך על הצלחתנו? זהו הרעיון של קבלת אחריות מלאה להצלחה שלנו.

כאשר אנו מבינים ומטמיעים בתוכנו את הרעיון שאנו ורק אנו אחראים להצלחה שלנו, אנו פותחים את הדלתות בפני צמיחה ושגשוג. כאשר אנו מאמינים שגורלנו נשלט על ידי כוחות חיצוניים, אנו סוגרים את הדלת בפני ההזדמנויות. אם הספר הזה לא ישיג שום מטרה אחרת אלא רק יעזור להטמיע בך את ההבנה שאתה השולט בחייך, אני אבוא על סיפוקי.

הרעיונות, הקטעים והציטטות הכלולים בספר זה יניעו אותך לקום ולפעול להשגת יעדי ההצלחה שלך ויזכירו לך לחיות כל יום במלואו. להתחיל ולסיים את היום בקריאת קטעים מן הספר הזה היא דרך נהדרת לקבל אנרגיה חדשה ולהתגונן כנגד השפעת המסרים השליליים אליהם אנו נחשפים יום יום.

 

פתיחת עסק חדש - ניהול עסק עצמאי - עסקים קטנים

 

לעמוד הבית

 

 

               

Copyright © 2010 Meir Liraz.  All Rights Reserved